בונה בית?

הורד מדריך מתנה

וגלה כיצד לעבור את תהליך הבנייה בלי לחרוג מהתקציב ולישון טוב בלילה

במדריך אפרט לך

מאיפה מתחילים

איך בוחרים בעלי מקצוע

איך בודקים הצעות מחיר

מה ההבדל בין קבלן מפתח למפקח / מנהל פרוייקט ומה הכי משתלם לך

הורד עכשיו

נעים מאוד, אני אייל אופק

בן 47, בעלים של חברה קבלנית לבנין, המתמחה בבנית בתים פרטיים, נשוי+4, מתגורר ביישוב נופית ליד קרית טבעון.
עוד מנעורי, אני חי ונושם את עולם הבניה.
כילד, עזרתי בחלק מעבודות שיפוץ בית הורי בבית בו גדלתי. בגיל 27, הגשמתי חלום ובניתי את ביתי הראשון, שם נחשפתי לראשונה למשמעות הכוללת של תהליך הבניה, החל מבחירה נכונה של אנשי מקצוע והתמקצעות בכל אחד ממקצועות הבניה אשר יוצרים בית מגורים מושלם וגמור. בנקודה הזו, החלו ההתמקצעות וההבנה היותר עמוקה שלי בתהליך הבניה. מבית לבית אני מרגיש שהרף עולה, הדרישות נהיות מדויקות יותר ואני מבין שעשיה נכונה של הדברים מייצרת שקט נפשי אצל לקוחותי.

נעים מאוד, אני אייל אופק

אייל אופק

מנכ"ל

הנה מה שמספרים לקוחות שלי

...." תודה על שהיית קשוב, סובלני ומכיל, תודה על תהליך שהפך לחוויה מעשירה, תודה על הזכות שנפלה בחלקינו להכיר אותך.

ג'ק ורונית פסטור – כפר מכבי

...."  לכל אורך הדרך הייתה אווירה טובה ותחושת אמון, ולא דאגנו שמישהו מנסה לעבוד עלינו או להרוויח מעבר למה שסוכם מראש. אין לנו ספק שהבחירה באייל כקבלן הייתה החלטה מצויינת שהפכה את תהליך הבנייה לנעים ופשוט הרבה יותר ממה שיכול היה להיות."

נגה וגיא הררי

..." נראה כי אתה מקרין מאישיותך, לגבי כל בעלי המלאכה אשר הבאת לעבודה בבניין. אחד אחד הופיעו, ללא פיגורים וללא הבטחות סרק. בעלי מקצוע מעולים אשר שמו לב לכל פינה, התוצאה הינה עבודה מדוייקת, מקצועית ונעימה..."

...." אין זה מובן מאליו שקבלן מוסר את כל אשר יש לו להצלחת הפרויקט, האכפתיות שלך, הפיקוח שלך על בעלי המלאכה, על איכות עבודתם, על טיב החומרים אינם דבר של מה בכך.

פרופ' משולם – קריית טבעון

" במהלך הבנייה הרגשתי שעשיתי את הבחירה הנכונה, מצאתי אוזן קשבת לכל דבר ועניין, לא היו עיכובים משום סוג שהוא. השרות בחברה תמיד תאם לציפיותיי, העצות בדרך היו מקצועיות מאוד ובעיות שעלו מצאו פתרון מיידי."

אורה לידסקי – קריית טבעון

הורד את המדריך

© כל הזכויות שמורות לאייל אופק 2019