בלוג

בלוג

ניהול ופיקוח בניה פרטית בשרון -איל אופק קבלן בנייה בשרון

דמיינו שאתם יוצאים למסע המרגש של בניית בית פרטי משלכם. התרוממות הרוח של ראיית חלומותיכם הופכת למציאות מוחשית, המתבטאת בקפידה לבנה אחר לבנה. עם זאת, לא תמיד הכל הולך חלק כמו שרוצים - נתיב הבנייה יכול להיות מבוך, מלא אתגרים מורכבים והחלטות לניווט. כאן נכנסת לתמונה ההכוונה המקצועית של איל אופק קבלן בנייה פרטי שם מוכר באזור השרון.

להמשך קריאה >

היתרונות של קבלן מפתח על פני ניהול עצמי של פרויקט הבניה או העסקת מפקח בנייה

הגעתם לשלב הבניה של בית חלומותיכם, התוכניות מוכנות ומאושרות, השטח בידיכם...עכשיו נשאר לבחור את בעלי המלאכה שייקחו חלק בתהליך הבניה: קבלן פיתוח, קבלני שלד, טייח, גגן, איש אלומיניום/עץ/דלתות, נגר, רצף, אינסטלאטור, חשמלאי, איש מיזוג/הסקה, צבעי, גנן, מסגר, איש דקים ופרגולות, מתקין מערכות מחשוב וסאונד..

להמשך קריאה >

רשימת המלצות למי שמתכנן לבנות בית

אל תוותרו על החלומות שלכם: כתבו לעצמכם רשימה של כל הדברים שתמיד חלמתם שיהיו לכם בבית, אל תשמיטו אף פרט. ניתן להגשים כמעט כל חלום על ידי ניהול תקציב וסדרי עדיפויות נכונים.

להמשך קריאה >

קבלן בנייה בנצרת, עפולה והעמק - איל אופק קבלן בניה רשום

קבלן בנייה בנצרת, עפולה והעמק. איל אופק קבלן בנייה רשום לבניית בתים פרטיים מתכנון ועד מפתח

להמשך קריאה >

בניית בית – אישורים, היתרים, היטלים וכל מה שביניהם

אם אתם לקראת פרויקט בנייה, חשוב שתקחו בחשבון את כל ההליכים הפרוצדוראליים הכרוכים בבנייה. גשו לוועדה המקומית הרלוונטית ובקשו לקבל מידע תכנוני לגבי המגרש עליו אתם מתכוונים לבנות. מה אחוזי הבניה המותרים, מה הן המגבלות התכנוניות וכו'.

להמשך קריאה >

בונים בית בונים -סיור עם תומר

הודעה מרגשת שקיבלתי בעקבות הסרטונים עם Tomer Chen Rihana מבונים בית. מצרף סרטון עם טיפים לבניה נכונה של בית מהמם בבניה . אדריכלות : בית ישראלי דור קסל

להמשך קריאה >

קבלן מפתח

למה בעצם לקחת קבלן מפתח? קבלן מפתח מלווה את הלקוח מא' עד ת'!

להמשך קריאה >

פגישת היכרות עם קבלן מפתח לבניית בית פרטי

"תחום הבנייה סקרן אותי עוד מנעוריי. כילד עזרתי לסחוב דליים של חומרי בנייה כאשר הורי הגדילו ושיפצו את ביתם. ההתנסות המשמעותית יותר החלה בגיל 27

להמשך קריאה >

מאמר שפורסם באתר דה מרקר :"האנשים שמאחורי עסקאות הנדל"ן בישראל"

מערכת המוסף (עיתון הארץ) (צילומים: עמיר צוק, בנימין אדם) - נדל"ן

להמשך קריאה >

ניהול פרויקט בניה

שימוש מושכל בייעוץ חיצוני, וניהול ממוקד יבטיחו את איכותה של הבניה. הפרק יסקור את תחומי הבניה השונים, את היועצים הקשורים אליהם ואת אופן מעורבותו של היזם בתהליך. בנוסף תיבדק הכדאיות של שתי השיטות הנפוצות לניהול הבניה: שיטת "עד מפתח" ושיטת ההתקשרות הנפרדת.

להמשך קריאה >

בחירת קבלנים

עם סיום התכנון המפורט, עליכם לגשת לשלב הבא, החשוב לא פחות - בחירת הקבלן או הקבלנים שיבצעו את עבודות הבנייה.

להמשך קריאה >

הרבה סקנדינביה, קצת מרוקו: שילוב מפתיע בבית צחור בכפר יהושע

כתבה מתוך ynet, אביטל ברוידא: "הרבה סקנדינביה, קצת מרוקו: שילוב מפתיע בבית צחור בכפר יהושע המעצבת טלי יריב תכננה את בית משפחתה בגישה הנקייה שמאפיינת את צפון אירופה וללא קישוטים, למעט פריטים מרוקאיים בצבעים טבעיים. גם חדר הכביסה מיוחד במינו."

להמשך קריאה >

ביצוע פרויקט באמצעות קבלן אחד לעומת פיצול למספר קבלנים

בפני כל אדם פרטי, עמותה או מוסד עסקי הנדרש לסוגיה של בנייה, עומדות שתי אופציות לניהול וביצוע פרויקטי בנייה. מאמר זה בא להציג ולהשוות שתי שיטות, האחת ביצוע ע"י קבלן כללי (ראשי) אחד, המקבל מהיזם שטח, תכניות וכסף ובתמורה מוסר מוצר מוגמר, השיטה הזו מכונה "עד מפתח". אחרת, פיצול הפרויקט למספר קבלנים, כל אחד במקצוע אחר.

להמשך קריאה >
צור קשר
כתובת: הכלניות 7, קריית טבעון
פקס: 04-9533594
Tivonet