איל אופק -קבלן בנייה רשום לפרוייקטים של בניה מתכנון ועד מפתח

פרופיל החברה
 איל אופק החל בפעילות בניה בשנת 1998 על-מנת להציע לקהל באזור קריית טבעון ועמק יזרעאל אפשרות לניהול יעיל של תהליך בניית בית פרטי חדש. לנגד עניינו עמד חזון אשר בו אנו מעניקים ללקוח פתרון מלא הכולל את כל בעלי המקצוע הדרושים ברמה הגבוהה ביותר, וכן מעניק פיקוח הדוק ורציף על הפרויקט החל משלב התכנון ו"עד למפתח". באמתחתנו ניסיון רב שנים בבניה מתקדמת, ועשרות לקוחות מרוצים אשר יעידו על סטנדרט הבניה הגבוה שלנו. 

יתרונות הבנייה איתנו הם רבים:

כל תהליכי הבניה מנוהלים ומפוקחים תחת קורת גג אחת 
דבר המעניק ללקוחותינו שקט נפשי בעת הבניה ומשחרר אותם מכל ההתנהלות מול בעלי המקצוע, ניהול לוחות הזמנים של הפרויקט ועוד.

עמידה בתקציב הבניה 
לפני תחילת העבודה, תקבלו לידיכם פירוט מלא וחישוב סופי של עלות הבניה הכוללת של הבית, דבר אשר יאפשר לכם לתכנן את תקציב הבניה במדויק ולהימנע מחריגות לא מתוכננות. 

 אמינות ומקצועיות 
איל אופק ידוע כאיש מקצוע ותיק בענף הבניה ומוערך על ידי אדריכלים ומהנדסים אשר היו שותפים לבתים שנבנו על ידינו.
הברה מעסיקה בעלי מקצוע איתם אנו עובדים שנים רבות ועוברים איתנו מפרויקט לפרויקט, דבר המבטיח רמה מקצועית בלתי מתפשרת, אמינות גבוהה ותאום מוחלט בין כל בעלי המקצוע.

אחריות 
בתור קבלן מפתח רשום, אנו מעניקים לכם אחריות על טיב העבודה אותה בצענו עבורכם למשך מספר שנים. 

ליווי ופיקוח אדריכלי צמוד 
חברתנו מעסיקה מנהלי עבודה ואדריכל אשר מפקחים על כל תהליך הבניה ומוודאים שהבניה מתבצעת בהתאם לתוכניות. עובדה זאת נותנת לכם בטחון נוסף שעוד בעל מקצוע עובר על תוכניות 
האדריכלות וההנדסה ומוודא שלא חסרים פרטים ושהכמויות מדויקות. מנהל העבודה גם מסייע בפתרון בעיות תכנוניות בשלב מוקדם העלולות להתגלות בזמן הבניה ולמנוע הוצאות מיותרות.

חדשנות 
אנו משתתפים דרך קבע בתערוכות בנייה בארץ ובחו"ל ימי עיון מקצועיים וההשתלמויות בנושא מניעת ליקויי בניה ומתעדכנים בכל הטכנולוגיות החדשות שענף הבניה בעולם מציע. בדרך זו אנו משפרים ומייעלים את תהליך הבניה וכן את תפקוד הבית, מערכותיו השונות ועמידתו לאורך שנים כך שהתחזוקה הנדרשת בעתיד תהיה נמוכה ככל האפשר.

הקשבה ושיתוף פעולה 
אנו עובדים בשיתוף פעולה מלא עם הלקוחות שלנו תוך הקשבה לסדרי העדיפויות שלהם, צרכיהם, ועובדים כצוות על מנת להגיע לפתרונות המתאימים והנכונים לכל לקוח ולקוח בהתאם לצרכיו.
צור קשר
כתובת: הכלניות 7, קריית טבעון
פקס: 04-9533594