מאמר שפורסם באתר דה מרקר :"האנשים שמאחורי עסקאות הנדל"ן בישראל"

אייל אופק, הנדסאי, בעלים של חברה קבלנית לעבודות בניין. בן 47, נשוי+4 ילדים, מקריית טבעון

"תחום הבנייה סקרן אותי עוד מנעוריי. כילד עזרתי לסחוב דליים של חומרי בנייה כאשר הורי הגדילו ושיפצו את ביתם. ההתנסות המשמעותית יותר החלה בגיל 27, כאשר בניתי את ביתי הראשון ודרכו נחשפתי לתחום הניהולי-ביצועי של בניית בית. שם למעשה התחלתי להתמקצע וללמוד את השלבים של מעבר משלב התכנון על הנייר, למצב גמור ומושלם. הרגשתי שבתחום זה אני יכול לממש את הפוטנציאל הגלום בי, ולבטא את התכונות הקיימות אצלי כאדם, החשיבה האינסופית על פרטים והדמיון שעובד ללא הפסקה, הם אלו אשר גרמו לי לאושר רב".

מהן החוזקות של השירות שאתה מעניק?
"באמתחתנו ניסיון רב וידע עשיר בבנייה איכותית מדויקת, עם אופק לבית עובד ומתפקד לאורך שנים רבות ללא תקלות ועם מינימום תחזוקה. עשרות לקוחות מרוצים אשר יעידו על סטנדרט הבנייה הגבוה שלנו. אנו מהווים גורם אחראי אחד לכל משימות הבנייה. אנו מרכזים את העבודה מול כל הגורמים ובעלי המקצוע אשר נבחרו על ידינו בקפידה, ומדווחים ללקוח על כל הנעשה באתר הבנייה. אנו מתעדכנים באופן שוטף בידע, במוצרים ובחומרים חדשים המוצגים בתערוכות בנייה בארץ ובעולם ומבקרים בימי עיון מקצועיים.

"הניהול השוטף והאחריות על ביצוע כל העבודות בשטח היא עלינו, וללקוח נשאר ליהנות מוודאות מוחלטת, שליטה מלאה בתקציב הבנייה וכמובן בחירת החומרים, הרהיטים וכל שאר הדברים שהופכים מבנה לבית. התוצאה היא תהליך עבודה פורה ויעיל אשר בסופו, הלקוחות שלנו נכנסים לבית חלומותיהם בזמן, מרוצים ונטולי דאגות. אנו מעניקים ללקוח פתרון מלא הכולל את כל בעלי המקצוע הדרושים ברמה הגבוהה ביותר וכן נותן פיקוח הדוק ורציף על הפרויקט החל משלב התכנון ועד קבלת המפתח".

צור קשר
כתובת: הכלניות 7, קריית טבעון
פקס: 04-9533594